Rozwiń menu
PL EN

dlaczego selena

Grupa Selena znajduje się w pierwszej trójce światowych producentów piany poliuretanowej na świecie. Jesteśmy obecni na rynkach międzynarodowych i jako globalna organizacja umożliwiamy zbudowanie ścieżki kariery w oparciu o wiedzę, najlepsze praktyki i doświadczenie, które zdobyliśmy działając od 20 lat w  zróżnicowanym i dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. Stale poszukujemy nowych możliwości rozwoju, a na kierunek, w jakim zmierzamy, realny wpływ mają pracownicy Grupy. Wspólnie budujemy wartość marki Selena na całym świecie.
Działamy na wielu odmiennych rynkach – od Polski, przez Kazachstan i Chiny, po USA i Brazylię. Tworzymy zespół zorientowany na funkcjonowanie w zróżnicowanym, pełnym wyzwań otoczeniu i środowisku międzykulturowym. Dlatego poszukujemy osób o wysokiej kulturze biznesowej, otwartych na współpracę i z zaangażowaniem realizujących powierzone projekty.

kariera2

Kogo szukamy

Stawiamy na osoby, które podzielają nasze wartości: przedsiębiorczość, wytrwałość, kreatywność, uczciwość, afirmację i wiedzę. Praca w międzynarodowym otoczeniu wymaga także nienagannej kultury biznesowej, zorientowania w realiach różnych kultur i rynków. Jako globalne przedsiębiorstwo Selena zatrudnia specjalistów z wielu dziedzin, jak produkcja, badania i rozwój, sprzedaż, marketing, finanse, HR, IT i inne. Cenimy bogatą wiedzę i doświadczenie zawodowe, które pomaga budować nasz biznes. Chcemy, by pracownicy kształtowali unikalną kulturę Grupy Selena i aktywnie uczestniczyli w jej rozwoju. Bez względu na stanowisko i rynek, na jakim działają.

oferty pracy

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy, a chcesz dołączyć do naszego zespołu, zostaw swoje CV.